W studioW akcjiW plenerze

W studio

Fotografia produktowa i nie tylko.

W akcji

Relacje z imprez, fotografia prasowa.

W plenerze

Miejsca, historie, krajobrazy.

Galeria

Widziane, wyobrażone i zapamiętane – czyli wybrane zdjęcia z notatnika fotograficznego: pejzaże i aranżacje, fragmenty relacji i cykli, zdjęcia z podróży i z wydarzeń. Przekrojowy zapis pasji fotograficznych i nie tylko fotograficznych. Zapraszam do oglądania.
   

Pejzaże i aranżacje 

[ngg src="galleries" ids="10"

Read More

Oferta

Robię zdjęcia na zamówienie podczas wydarzeń (relacje z imprez, reportaże prasowe),
w plenerze (krajobrazy, architektura, opis miejsca, sesje aranżowane), w studio (fotografia produktowa, sesje portretowe, aranżacje).
Zapraszam do współpracy, zainteresowanych proszę o kontakt mailowy (pioter@pioter.net).
Przykładowe realizacje:

Do albumu

Read More

Kontakt/ Publikacje

Rejestruję obrazy rysowane światłem. Odkrywam i aranżuję kadry. W drodze, w studio, na spotkaniach. O tym, co widziałem, opowiadam za pomocą słów i zdjęć. Dosłownie i metaforycznie.
Kontakt: e-mail: pioter@pioter.net
Wybrane publikacje:
Cykle fotografii w poszczególnych numerach Res

Read More

Ostatnie wpisy

W Kampinoskiej Dolinie Wisły – kalendarz 2022

31 grudnia 2021 | Brak komentarzy

Kampinoska Dolina Wisły to nazwa młoda. Posłużyła do określenia niedawno wytyczonych obszarów chronionych w ramach programu Natura 2000 i ma sięgać aż po Płock (sic!). W takim rozciagnięciu może jest jakiś sens, skoro wilki wróciły ponoć do Puszczy Kampinoskiej Dalej »

W ogrodowym mikroświecie

4 grudnia 2021 | Brak komentarzy

Mikroświat zadziwia bogactwem i różnorodnością stworzeń, które w bliższej obserwacji okazują się niezwykle ciekawe w swoich zachowaniach, kształtach i barwach. To dobry temat dla fotografa. Ale też trudny. Czuję się w nim wciąż początkującym, mimo że sporo czasu mu Dalej »

Vivat Christie i Nicolas!

25 października 2021 | Brak komentarzy

Miałem zaszczyt fotografować cudowny ślub Christie i Nicolasa. Najpierw uroczystość w pięknym uniwersyteckim kościele Imienia Jezus we Wrocławiu, potem szczęśliwą parę podczas zaimprowizowanej krótkiej sesji w Ogrodzie Ossolineum, a na koniec wesele w klimatycznych salach wrocławskiego hotelu Art. Vivat Dalej »